eJoy recenzia a moje skúsenosti

S mojim veľmi dobrým kamarátom, dá sa povedať najlepším, sme jeden večer pri pive okrem iného otvorili aj tému ženy. Ani neviem ako, onedlho sme rozoberali problémy s erekciou. Nepamätám si už kto z nás nabral odvahu a začal, ale zrejme pivo urobilo tiež svoje a tak sme pokračovali v téme.

Skôr ako sa rozhodnete objednať si tento produkt, pozrite sa ako ✅ vyzerá balíček, ktorý vám po objednávke dorazí. Aby ste náhodou neboli prekvapení.

Ukázať balíček

Problémy s erekciou nemám iba ja

Musím priznať, že som počas rozhovoru pociťoval ukľudňujúci pocit, pretože som zistil, že v tom nie som sám. Môj kamarát, nazvime ho pracovne Fero, sa mi zdôveril, že už zopárkrát „zlyhal“. Vidím, že problém s erekciou nemám len ja, pomyslel som si. Priznal sa, že ho to prvýkrát zaskočilo zhruba pred rokom a pol. To ja mám pred ním náskok, možno preto, že som o štyri roky starší, aspoň dúfam.

Sťažoval sa, že začína byť pomaly z toho zúfalý, pretože sa to v poslednej dobe opakuje v čoraz častejších intervaloch, nie ako na začiatku, raz za čas. O viagre už vraj počul, ale hanbí sa ísť k doktorovi po predpis. Čo je však ešte horšie, ako by to vyzeralo, keby si ide vybrať viagru do lekárne a obsluhovala by ho akurát nejaká mladá lekárnička, čo by si pomyslela, vraví mi.

Pozrite si najčastejšie ✅  otázky a odpovede čitateľov na tému ejoy.

Pozrieť najčastejšie otázky

Tabletky na erekciu bez predpisu

Kedže ja som v tejto oblasti skúsenejší, začal som ho ukľudňovať, že existuje aj iný spôsob ako lieky na predpis. Osobne som skúšal zatiaľ iba Zerex, možno ste už o ňom počuli. Bol som s ním síce spokojný, ale verím, že ak človek niečo užíva dlhodobo, telo si na to privykne a stane sa voči tomu imúnnym. Preto som sa začal rozhliadať po nejakých iných tabletkách na erekciu. Všetky majú plus mínus to isté zloženie, čo je celkom pochopiteľné. Nemôžete predsa používať hocijaké zložky na špecifické zdravotné problémy. Medzi všetkými ma však zaujali jedny o čosi viac. Obsahovali totiž zložku, ktorú som v žiadnych iných nenašiel, nejaká novinka. Tieto tabletky na erekciu sa volajú eJoy.

Zložka, ktorá ma tak upútala sa nazýva SawPalmetto, ale dopátral som sa aj k slovenskému prekladu a tým je Serenoa plazivá. Táto zložka sa totižto používa na liečbu problémov s prostatou aj v lekárstve, ale stretol som sa s ňou aj v niektorých prípravkoch, ktoré mali účinkovať ako afrodiziakum.

Recenzie a skúsenosti ostatných

Zerex mám odskúšaný, ale chcel som zmenu

Povedal som o týchto tabletkách aj môjmu kamarátovi. Áno, mohol som mu povedať o Zerexe, ktorý mi zabral, lenže som bol presvedčený, že tieto budú ešte lepšie. Okrem toho som si predtým všimol, že ak kúpime viac balení naraz, dosť ušetríme. Keďže takéto tabletky nepatria zrovna k tým najlacnejším, rýchlo som si to vedel prepočítať v hlave. Navyše užívanie takýchto tabletiek nie je krátkodobé, verte mi, viem, o čom hovorím. Samotný výrobca uvádza, že účinky sa môžu dostaviť až po 2 mesiacoch užívania. Možno vás to zaskočilo, ale takéto tabletky na podporu erekciu fungujú na trochu inom princípe ako viagra, ktorá účinkuje veľmi rýchlo. Narozdiel od viagry však takéto tabletky účinkujú ešte niekoľko mesiacov po tom, ako ich doužívate.

Jedno balenie sme dostali zadarmo

Navrhol som mu, aby sme teda kúpili 5 balení, 2 preňho a 3 pre mňa. Bál som sa, že mne bude trvať trochu dlhšie, kým zaúčinkujú tabletky ako jemu, keďže ako som už spomínal, mal som predtým skúsenosť so Zerexom. On takisto nechcel ísť do veľkého rizika po prvýkrát, tak povedal, že dá maximálne 50eur. Ja som teda doplatil zvyšok a spoločne sme ušetrili rovných 20eur. To je takmer jedno celé balenie zadarmo. Ešte v ten večer sme sa dohodli, že po dobu užívania tabletiek na erekciu nebudeme piť žiadny alkohol, ktorý ako vieme, znižuje potenciu chlapa. Nefajčí ani jeden z nás, takže tohto sme sa vzdať nemuseli. Ak náhodou fajčíte, odporúčam vám prestať, keďže to má rovnako negatívny účinok na erekciu ako alkohol.

Nastavili sme dávkovanie

Vypočítali sme si, že Ferovi tabletky vydržia pri dávkovaní 2 tabletiek denne asi 24 dní. Dohodli sme sa teda, že sa po 3 týždňoch opäť cez víkend stretneme a povieme si, ako dopadlo naše testovanie. Pravdupovediac, počas tých 3 týždňov som trochu tŕpol aj zaňho, keďže som si vedomý toho, že každý organizmus reaguje inak a bolo tu isté riziko, že mu tie tabletky nemusia zaúčinkovať. Našťastie sa moje obavy nenaplnili, ako sa dočítate nižšie, práve naopak.

Už vo dverách som si všimol jeho úsmev od ucha k uchu, ukľudnilo ma to. Obaja sme si objednali namiesto piva kávu, prehodili pár zdvorilostných viet o manželkách, no o chvíľu sme nedočkavo začali o našom, vtedy ešte probléme, no dnes už len tajomstve. Fero mi vraví, ako po prvom týždni užívania tabletiek eJoy začínal byť zúfalý. Žiadne výsledky, dokonca ani náznak zlepšenia. No po necelých 2 týždňoch dostal prvýkrát erekciu z ničoho nič. Našťastie som bol akurát doma, vraví mi so smiechom. Samozrejme, že to chcel hneď využiť a tak trochu zaskočil ženu. Už teraz s lepším a pocitom a nádejou, o dva dni znovu to isté. Nechcel som tomu veriť, stále sa neprestáva smiať. Bol to teda výrazný rozdiel, keďže predtým to „naňho prišlo“ maximálne raz za mesiac. Skôr než som sa stihol nadýchnuť, že mu poviem, ako to účinkovalo mne, mierne zakričal „objednávame ďalšie!“.

Videl som, že jeho veľmi nezaujíma, ako som dopadol ja, tak som len povedal, že aj u mňa všetko v pohode a pokračovali sme ďalej v debate. Ak to zaujíma aspoň teda vás, u mňa to nebolo až také optimistické ako u Feriho.

Prvá erekcia nastúpila až niekedy po 2 týždňoch. Viem, že som mal vtedy otvorené už druhé balenie tabletiek eJoy. Dodalo mi to však trochu nádeje a sebavedomia. Druhá erekcia prišla v správnom čase, tesne pred milovaním s mojou ženou. Mal som pocit, že bola dokonca ešte pevnejšia ako tá prvá.

To že mi to zaúčinkovalo neskôr ako môjmu kamarátovi len potvrdzuje moju teóriu, že každý organizmus je iný a každému tabletky inak účinkujú. Momentálne užívam to tretie balenie a so ženou mávame sex zhruba každé dva dni. Medzitým som už objednal ďalšie tabletky eJoy, tentokrát však maximum čo je 7 balení. Veď prečo nie, ja aj Fero sme s nimi spokojní a navyše sme ušetrili 46eur.

eJoy recenzia a moje skúsenosti
3.9 (78%) 10

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *