Bust Fix

Bust fix je krém (sérum) na zväčšenie poprsia. Pomocou aktívnych látok, ktoré obsahuje, by mal byť schopný vypnúť ochabnutú pokožku a zabezpečiť tak optické zdvihnutie poprsia. Obsahuje aj patentované látky, ktoré by mali podporovať ukladanie tukov v oblasti, v ktorej sú aplikované. Zväčšením obsahu tuku na prsiach znamená zväčšenie samotných pŕs. Je to naozaj tak alebo je to len ďalší spôsob, ako od vás dostať peniaze? Pozrime sa na to v krátkej recenzii.

bust-fix_nip+fab

Zloženie krému

Krém má veľmi špecifické zloženie, ktoré sa od konkurencie úplne odlišuje. Spoločnosť NIP + FAB vsadila na 2 známe zložky a jednu patentovanú novinku. Najväčšiu časť tvorí práve táto novinka CellActive® FORM, ktorá by mala prsia zaobľovať a podporovať ukladanie tukov (a tým aj rast pŕs). Ide o komplex aktívnych látok na rastlinnej báze. Druhou zložkou je Mangostana, ktorá tvaruje poprsie. A spomenúť musíme aj Esenciálny prvok Cell-Boost, ktorý pokožku zjemňuje a spevňuje.

Použitie a cena

Prípravok je určený pre všetky ženy, ktoré chcú dosiahnuť plnšie a pevnejšie poprsie. Účinok by mal byť veľmi rýchly, predajca sľubuje väčšie prsia už za 6 týždňov. Bust Fix sa aplikuje na čistú pokožku poprsia a dekoltu. Odporúča sa ho používať po sprchovaní , pretože úplne čistá pokožka dokáže najlepšie vstrebať aktívne látky.

Cena jedného balenia séra o objeme 100 ml sa pohybuje na úrovni 20€. Toto 100 ml balenie by vám malo vydržať celú 6 týždňovú kúru.

 

Vaše skúsenosti

Tento krém nie je až taký známy ako napríklad produkt SuperPrsia, preto sa jeho účinnosť na fórach a v diskusiách nerieši. Reakcie, ktoré sme ale našli, boli viac menej pozitívne. Zákazníčky zaznamenali vypnutie pokožky v oblasti dekolku. Samotné zväčšenie poprsia ale väčšinou nezaznamenali.

bust-fix

 

Bust Fix
3.9 (78.18%) 33

 

2 thoughts on “Bust Fix

  1. Simona says:

    krém nikdy nemôže zväčšiť poprsie. To by si mal každý raz a navždy uvedomiť. krém môže vyhladiť vrásky, zjemniť kožu a podobné detaily. Nikdy však nezväčší poprsie!

  2. woman says:

    Môžem povedať, že je to totálna hlúposť aj bez toho, aby som to vyskúšala. Iba blázon si môže myslieť, že by to mohlo fungovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *