Decolen – recenzia, zloženie a skúsenosti

Decolen je prírodný doplnok výživy, ktorý by mal ženám zabezpečiť plný a pevný tvar ich poprsia. Je to naozaj tak? Pozrite si našu krátku recenziu tohto známeho prípravku „na zväčšenie a vyformovanie“ poprsia. Dozviete sa okrem iného jeho zloženie, účinky ale aj cenu a skúsenosti ostatných. Ak ste aj vy vyskúšali tento prípravok alebo máte otázku, zapojte sa do diskusie pod článkom.

 

Decolen na zväčšenie poprsia

 

Čo obsahuje? Takéto je jeho zloženie.

Decolen pre ženy obsahuje rastlinné fytoestrogény (steroly, lignany) a vitamín D s antioxidačnými vlastnosťami. To vám asi nič nehovorí, však. Tak ešte raz pekne po poriadku. Fytoestrogény sú látky prírodného charakteru podobné ženskému estroténu. Estrogén je ženský hormón, ktorý okrem iného vplýva na vývoj a zdravie prsníkov. O zastúpenie fytoestrogénu v Decolene sa postarali najmä výťažky z chmeľu a ľanových semien.

Ľanové semienka sú bohatým zdrojom lignanov (fytoestrogén). Chmeľ obsahuje flavonoidné fytoestrogény, ktoré zároveň môžu redukovať negatívne účinky hormonálnej nerovnováhy. Antioxidanty v chmeli a jadierkach z hrozna spolu s D vitamínom pomáhajú chrániť bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov a podporujú dlhodobé zdravie tkaniva.

 

Televízna reklama

Užívanie, dávkovanie a cena

Tabletky Decolen sa užívajú 2 krát denne po jednej tablete. Tablety sa užijú vcelku a zapijú sa potrebným množstvom vody. To znamená, že 100 tabletkové balenie vám vydrží 50 dní. Cena takéhoto balenia sa pohybuje okolo 25€ z čoho ľahko vypočítame, že mesiac užívania nás bude stáť 15€. To nie je vôbec moc v prípade, že by to naozaj fungovalo. Výrobca odporúča užívať tento doplnok minimálne 2-3 mesiace.

 

Skúsenosti a reálne účinky

Decolen vyskúšalo už veľa žien, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou, tvarom alebo kondíciou svojho poprsia. Ide o cenovo veľmi prijateľný doplnok výživy, ktorý určite nenaruší žiadny rodinný rozpočet. Problémom je ale jeho účinnosť, na ktorú sa veľa žien sťažuje. Ak si pozriete diskusie, väčšina komentárov je negatívnych. Nájdu sa ale aj pozitívne reakcie nie je ich až tak málo.

My budeme ale nestranní a dáme priestor vám, ktorí už do kontaktu s týmito tabletkami prišli. Vyjadrite svoj názor a skúsenosti v komentároch. Ďakujeme.

Decolen – recenzia, zloženie a skúsenosti
3.8 (76.47%) 34

9 komentárov


 1. Ja mám s Decolenom negatívne skúsenosti. Boli to v mojom prípade vyhodené peniaze. už nehodlám skúšať tieto tabletky na zväčšenie pŕs

  Odpovedať

 2. Decolen je na zpevnenie poprsia, nie na zväčšenie. ženy, čítajte návody a nebudete zbytočne sklamané.

  Odpovedať

  1. hlavneze na reklame maju napisane ZVACSENIE POPRSIA 😀 ja som to nekupila a ani nekupim

   Odpovedať

 3. Tabletky som uzivala mesiac, prsia sa mi pekne ako keby vyplnili. Odporucam…

  Odpovedať

 4. Ja som ho uzivala a uplne zbytocne vyhodene peniaze a to mi potvrdil aj baby v lekarni… neodporucam niokmu, cisty klam

  Odpovedať

 5. Ja som ho užívala po dojčení a vôbec mi nepomohol . Akurát mi prestali vypadávať vlasy. Na prsia mi nepomohol vôbec ani sa nespevnili ani nevyplnili ani nepodrástli.

  Odpovedať

 6. Ja som si teraz objednala Decolen forte.Pred 10 rokmi som už brala Decolen,na spevnenie mi pomohlo,od vtedy som vyskúšala Megaprsia,Superprsia a štíhla línia.Pomôžu tie veci 2-3 cm a spevnia ale ja si neviem udržať svoju váhu,stále schudnem,ale ako beriem tabletky,aspoň neschudnem z cecok.Mám dvojky a nečakám,že budem mať trojky,ale aspoň tvar,pevnosť,2-3 cm a som spokojná.

  Odpovedať

 7. Ono je to tak, ani antikoncepčné pilulky nemajú na každú ženu rovnaké účinky. Niektorá po nich priberie, iná nie. Niektorej sa zväčšia prsia, iná nespozoruje žiadnu zmenu. Rovnako je to aj s fytoestrogénmi. Môžete pridať do jedálnička ešte sóju, používať Decolen, nič zlé v jeho zložení nie je a minimálne vyskúšať, či Vám to zaúčinkuje. Ja som bola skeptická aj voči kyseline listovej, ale po dodržaní doby užívania cítim výsledky. Takže ja som minimálne za vyskúšanie.

  Odpovedať

 8. Vybrala som 30 tbl. a denne používam aj krém Decolen.
  Prsia mám určite pevnejšie a trošku plnšie. Zázraky nečakajte. Väčšiu podprsenku som kupovať nemusela, ale z tej starej mi “vykúkajú” viac než pred užívaním.
  Ten pocit je určite príjemný.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *