Dermacol Enja Push-up

Dermacol Enja Push-up účinne spevňuje pokožku v oblasti pŕs. Obsahuje výťažok z morských rias aosaine a  rastlinných extraktov firmiderm. Obe spomínané látky prispievajú k spevňovaciemu efektu. Používaním tohto produktu získajú Vaše prsia späť svoju pevnosť a budú menej náchylné k ochabnutiu. Krém je určený pre všetky typy pokožky. Prípravok je hypoalergénny, čo znamená, že ho môžete smelo používať aj keď máte veľmi citlivú pokožku.

Použitie krému a cena

Odporúčame aplikovať 1 – 2x denne. Najlepšie bude, keď ho budete používať 1x denne a ak po niekoľkých dňoch neuvidíte výsledky, tak jednoducho zdvojnásobte dávku.
Je dôležité natierať si poprsie každý deň. Inak by sa nemusel dostaviť očakávaný účinok. Krém by ste mali používať minimálne po dobu dvoch mesiacov.

Dermacol Enja je cenovo dostupnejší a minimálne rovnako kvalitný ako konkurenčné prípravky, ktoré sľubujú obdobný účinok. Balenie krému Vám vydrží približne 4 týždne. Závisí to hlavne od frekvencie dávkovania. Ide o známu firmu, takže kvalitu máte zaručenú.

 

dermacol-push-up

 

Skúsenosti

Ak patríte medzi ženy, ktoré majú v dôsledku veľkosti svojho poprsia problém s chrbticou, alebo nebodaj má opačné pohlavie problém s Vami udržať očný kontakt, sklameme Vás. Tento produkt nie je určený pre Vás. Naopak, dámy s menším poprsím si prídu na svoje.
Všimli sme si ale ešte jeden malý nedostatok, ktorý bude pravdepodobne súvisieť so zložením produktu. A tým je dlhšia doba schnutia. My si však myslíme, že to je malá daň za odmenu, ktorá Vás čaká na konci kúry.

Zákazníčky bohužiaľ nezaznamenali tzv. push-up efekt. Krém im pokožku len napol a spevnil. Odporúčajú kombinovať používanie krému spolu s pravidelným cvičením. Akákoľvek forma aeróbnej aktivity priaznivo pôsobí nielen na Vaše poprsie, ale na celé telo. Fyzická aktivita Vám zlepší cirkuláciu krvi v tele a tiež sa budete cítiť o poznanie lepšie.

 

Dermacol Enja Push-up
4.2 (84.24%) 33

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *