NadraIn

NadraIn patrí medzi doplnky výživy, ktoré sľubujú zväčšenie poprsia. NadraIn nie sú ale prioritne určené na zväčšenie poprsia mladým nespokojným ženám ale pre ženy v menopauze a v období po menopauze, keď ženský estrogén oslabuje a účinky tohto prirodzeného hormónu sú čoraz slabšie.

Prípravok NadraIN by podľa výrobcu nemal mať žiadne vedľajšie nežiaduce účinky. Naopak by mal mať ďalšie priaznivé účinky na ženský organizmus, napríklad zmierňuje cyklickú premenštruačnú bolestivosť pŕs, priaznivo ovplyvňuje sexuálne zdravie a plodnosť ženy, zmierňuje ťažkosti spojené s menopauzou.

 

nadrain

Zloženie

Výživový doplnok obsahuje prírodné látky (izoflavony, flavonoidy, fytosteroidy), ktoré posilňujú priaznivý účinok prirodzeného ženského hormónu estrogénu na pevnosť, plnosť, tvar a objem poprsia. Medzi hlavné prírodné zdroje fytoestrogénu použité v tomto prípravku patrí napríklad olej z plodov sóje, ľanových semien alebo granátového jablka. Zastúpenie tu majú aj extrakty zo šišiek chmelu alebo semien papuľky.

 

Užívanie

Užívanie výživového doplnku NadraIn je veľmi jednoduché. Každý deň užijete jednu tabletu, ktorú zapijete vodou alebo inou tekutinou. Nezáleží na tom, či budete užívať tabletky ráno, na obed alebo večer. Môžete ich užívať na lačno ale aj po jedle. Pre zmiernenie premenštruačnej bolestivosti prsov krátkodobo užívať 2 tobolky denne.

Výživový doplnok je určený k dlhodobému užívaniu. Výrobca odporúča 2-3 mesačné užívanie nasledované mesiacom bez užívania. Tento proces treba neustále opakovať. Pri úplnom vysadení dosiahnuté výsledky po pár týždňoch pominú.

V období tehotenstva a dojčenia sa užívanie prípravku neoporúča, nakoľko nebol v týchto situáciách testovaný a dopady na dieťa nie sú známe. V tehotenstve a materstve sa objem pŕs zväčšuje prirodzenou cestou a tak by bolo užívanie tabletiek NadraIn zbytočné.

 

Inštruktážne video

Cena a Vaše skúsenosti

Cena jedného balenia je 44€ aj s dopravou. Balenie obsahuje 60 tabliet a vydrží vám 2 mesiace. Mesačná kúra vás bude stáť 22€. Nie je to veľa ale keďže výsledok nie je trvalý, treba tento produkt užívať takmer bez prestávky. Počas roka by ste mali užívať NadraIn až 9 mesiacov, aby efekt pretrval.

Ak máte s týmto doplnkom výživy skúsenosti, podeľte sa o ne prosím v komentároch.

 

NadraIn
3.1 (62.4%) 25

 

 

7 thoughts on “NadraIn

  1. tabletka says:

    Toto nekupujte. Sú to vyhodené peniaze. Ešte aj v návode je písané, že ak nezaznamenáme žiadne výsledky, užívajte ďalšie 3 mesiace. A to kde sme? Vyhodiť ďalších xy eur? Zabudnite. Toto sú cukríky, nie tabletky na zväčšenie poprsia.

  2. grimasa says:

    A čo si čakala @tabletka? nečítala si recenzie na Nadrain na fórach? 99% žien to nefunguje a to jedno percento sa k tomu radšej nevyjadruje.

  3. NadraIn says:

    Väčšina žien je s prostriedkom NadraIn spokojná. Môžeme poslať skúšobné balenie niekomu, kto sa bude ochotný podeliť o svoje skúsenosti verejne vo forme recenzie. Ak by admin dovolil, zverejnili by sme recenziu napríklad aj na tejto stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *