Stimulen

Stimulen je výživový doplnok sľubujúci zväčšenie a spevnenie poprsia prirodzenou cestou. Obsahuje výťažky z troch bylín, ktoré sú v prírodnej medicíne využívané už stáročia a podľa reakcií užívateľov to vyzerá tak, že naozaj fungujú. Pozrime sa teda spolu na to, čo Stimulen obsahuje, aká je jeho cena a aké sú skúsenosti užívateľov. Ako vždy, priestor na diskusiu a otázky máte pod článkom vo forme komentárov.

 

stimulen

 

Zloženie výživového doplnku

Hlavnými zložkami Stimulenu sú Serenoa repens, Damiana diffusa, Dioscorea villosa, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, inulín a stearan horečnatý (plnidlá). Serenoa je už stovky rokov používaná v prírodnej medicíne na podporu rastu a zväčšenie pŕs. Nachádza sa vo viacerých podobných výživových doplnkoch. Ďalšie 2 zložky, dioskorea a damiana, sú zdrojom fytosterolových látok a napomáhajú procesu iniciovanému Serenoou. Extrakt z plodov rastliny Serenoa obsahuje štvornásobne viac mastných kyselín ako rastlina vyskytujúca sa v prírode. Tabletky totiž obsahujú extrakt.

Užívanie a cena

V príbalovom letáku je písané, že treba užívať 2 – 3 tablety denne. Tie treba rozhryznúť a zapiť alebo len zapiť vodou. Účinné látky vo výživovom doplnku nepôsobia okamžite a preto je potrebné užívať tento prípravok dlhodobo. Výrobca odporúča minimálne 2 mesiace.

Cena 60 tabletového balenia je iba 5€, čo je v porovnaní s konkurenčnými výrobkami výborná cena. Ak budete dodržiavať odporúčanú dennú dávku 3 tablety, balenie vám vydrží 20 dní. Mesiac užívania vás tak bude stáť asi 7€. A to nie je veľa.

 

Zhrnutie a vaše skúsenosti

Doplnok stravy Stimulen pomáha k udržiavaniu správnej hladiny steroidných hormónov v ženskom organizme. Týmto spôsobom umožňuje rast poprsia a prispieva k pevnosti prsného tkaniva. Zároveň môže potláčať frigiditu a zlepšuje kvalitu sexuálneho pôžitku. Znižuje intenzitu premenštruačného syndrómu a problémy súvisiace s nástupom menopauzy.

Vaše skúsenosti s týmto prípravkom pridávajte prosím do komentárov. Otázky a postrehy sú samozrejme tiež vítané 🙂

 

 

Stimulen
3.7 (74.89%) 47

 

 

7 thoughts on “Stimulen

 1. stimulen says:

  Mne ten stimulen príde až moc lacný na to, aby fungoval. ale asi ho predsa len vyskúšam. Za pár drobných to predsa len stojí. Najprv som chcela vyskúšať supeprsia, lebo som videla reklamu s Erikou J. a vzbudzujú vo mne dôveru. Ale rozhadzovať peniaze sa mi nechce tak vyskúšam toto

 2. stimulen says:

  Takže stimulen otestovaný ale nič. Aj som si merala obvod a ani o pol centimetra po dvoch mesiacoch. Idem skúsiť tie supeprsia, čo sa tu umiestnili dobre v rebríčku a porovnaní. Dúfam že zas nebudem sklamaná lebo potom ma už fakt porazí

 3. Ida says:

  Stimulen je fantastický, ja ho užívam už 2 roky a výsledky boli už po 3 – dňoch. Začínalo spevňovanie. To čo udáva výrobca je pravda! Neolutujete. Mám 40 rokov a krásne prsia 90DD z 90 B, manžel si všimol rozdiel už v prvom týždni a velmi sa mu to páčilo. Odporúčal pokračovať v užívaní. Kolega v práci dal mi otázku, či kojím alebo či sú to moje prsia alebo som bola na silikony.

 4. Nikca says:

  Z Beciek Decka joj bože .., nekomentujem radšej ja som ich tiež brala mala som zmeny nálad, pobolievalo má podbrusko, prsia sa mi naliali, pekne som s nimi schudla, tvar opeknela, vypnuta, ziadna vyrazka a keď som ich vysadila a po páru mesiacoch sa k nim vrátila už na moje telo vôbec nereagovali ☺ taze tak

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *